+372 51 75 077
info@käsikellad.ee

Täiskasvanud

Esmaspäev - Neljapäev - Õpetajate ansambel

Pärnu Käsikellastuudio juures tegutseb mitu täiskasvanute ansamblit: 6aastased „Esmaspäev“ ja „Neljapäev“ ning peatselt oma esimest sünnipäeva tähistav, peamiselt pedagoogidest koosnev „Õpetajate ansambel“.

Ansamblid on tegusemisaastate jooksul ette võtnud hulgaliselt põnevaid  muusikalisi koostööprojekte erinevate solistide ja kollektiividega Pärnust ja kaugemalt. 

Üheskoos Pärnu kammerkooriga on käidud kontsertreisil Rootsis ja Saksamaal ning Peterburgis, konkursil Austrias saavutatud kulddiplom ja eripreemia.
2017. aasta suvel võtsid Pärnu käsikellamängijad osa käsikellafestivalist „Handbell Tour 2017“, mis toimus Euroopa erinevates riikides. 
Traditsiooniks on saanud jõulukontsertide sari „Helisev ootus“, mis kõlab igal aastal uudselt ja eriilmeliselt, kuna seob käsikellamängu erinevate pillidega. 2015. aastal oli lavapartneriks puhkpillikvintett Estica ning eelmiste jõulude ajal Piccolo suupilliorkester. 
2018. aastal seisab käsikellastuudiol ees kaalukas ülesastumine Pärnu Rahvusvahelisel Koorifestivalil, mil avakontsert sisustatakse erinevate maade rahvamuusika käsikellaseadetega.
Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks valmib kontsertkava koostöös Piccolo Suupilliorkestriga.
 
Harjutame usinalt, et olla valmis uuteks väljakutseteks.